Nieuwsbrief  

Wilt u steeds het laatste nieuws, promoties ... snel ontvangen per email?

Schrijf u dan vandaag nog in op ROSCO informeert.

Archief ROSCO nieuwsbrieven


Klanten login






Nieuwe gebruiker...
nl | fr | de

Contact

 

 

 

 

 

 

NIEUWE OPENINGSUREN WESTERLO
Maandag tot en met donderdag 6u30 - 12u30 13u - 16u30
Vrijdag 6u30 - 12u30  13u - 15u30

SHOP WESTERLO - Ellen Liekens : +32 (0) 14 588793 e.liekens@rosco.be

Verantwoordelijke Geert Spruyt +32 (0) 492 221007 g.spruyt@rosco.be

ROUTEBESCHRIJVING  

Vanaf 30/11/2016 éénrichtingsweg

Bereikbaarheid: 

Vanuit Geel west (autostrade – Dicar) volg 400m Grote Steenweg dan naar rechts de Tongerlosesteenweg op, 400 m rechts de Moestoemaatheide in.

Vanuit Tongerlodorp, volg Tolhuis vervolgens de Tongerlosesteenweg, links de Moestoemaatheide in.

 

MAATSCHAPPELIJKE ZETEL : WAYENBORGSTRAAT 16  B 2800  MECHELEN

Maandag tot en met donderdag 7u30 - 17u00
Vrijdag 7u30 - 16u00
 

ROUTEBESCHRIJVING

 

 VERKOOP
BESTELLINGEN E-mail bestelling@rosco.be

Tel 015/29.30.20
  Fax 015/29.30.25
 
INPUT BESTELLINGEN

Wendy Van Camp 

015/29.30.20 

 

E-mail 

w.vancamp@rosco.be 

 

Fax 

015/29.30.25 

 
 TECHNISCHE PRODUCTINFO Nadine Peeters 015/29.30.21
  E-mail n.peeters@rosco.be
  Fax   015/29.30.25
  Jennifer d'Arras 015/29.30.20 
  E-mail  j.darras@rosco.be
  Fax  015/29.30.25 
  Anita Verschueren 015/29.30.20
  E-mail a.verschueren@rosco.be
  Fax 015/29.30.25
 
TECHNISCHE PRODUCTINFO & PRIJSAANVRAGEN
Rudy Van Meldert 0495/28.69.46
BEKOTEC-THERM en Wellness concepten E-mail r.vanmeldert@rosco.be
  Fax 015/45.91.33
 
PRIJSAANVRAGEN AANBESTEDINGEN Liesbeth Cadée 015/45.91.31
  E-mail l.cadee@rosco.be
  Fax  015/29.30.25 
 
PRIJSAANVRAGEN WERVEN IN UITVOERING
Liesbeth Cadée 015/45.91.31
  E-mail l.cadee@rosco.be
  Fax 015/29.30.25
 
MARKETING Leslie Liégois 015/45.91.30
  E-mail l.liegois@rosco.be
  Fax 015/29.30.25

 

Liesbeth Cadée

015/45.91.31

 

E-mail

l.cadee@rosco.be

 

Fax

015/29.30.25

 
TECHNISCH DIRECTEUR Rudy Van Meldert 0495/28.69.46
  E-mail r.vanmeldert@rosco.be
  Fax 015/45.91.34
 
 BUITENDIENST VERKOOP
ANTWERPEN Hans Decroo 0475/78.17.80
  E-mail h.decroo@rosco.be

 

Fax 

015/29.30.25 

 
BRUSSEL (1000-1299 ) Olivier Schoelinck 0479/68.05.03
WAALS BRABANT ( 1300-1499 ) E-mail o.schoelinck@rosco.be

 

Fax 

015/29.30.25

 
LIMBURG Geert Spruyt 0492/22.10.07
VLAAMS BRABANT ( 3000-3499 ) E-mail g.spruyt@rosco.be

 

Fax 

015/29.30.25    

 
WEST VLAANDEREN Jente Galle 0493/25.52.06
OOST VLAANDEREN E-mail j.galle@rosco.be

 

Fax 

015/29.30.25 

 

Martin Emma 0492/73.95.36 
VLAAMS-BRABANT ( 1500-1999 ) E-mail m.emma@rosco.be
  Fax 015/29.30.25

 

 SPECIALIST VERWARMING-SANITAIR

Rudy Van Meldert

0495/28.69.46

 

E-mail 

r.vanmeldert@rosco.be

 

Fax 

015/45.91.33

 

 NEDERLAND

Rob van Dee        

0031 6 55 232165

 

E-mail

r.vandee@rosco.be

 

Fax 

015/29.30.25 

 

 BOEKHOUDING
MEDEWERKERS Maria Van der Heyden 015/29.30.27
  E-mail m.vanderheyden@rosco.be
 
KLANTENBEHEER Rita Voet 015/29.30.27
  E-mail klantenboekhouding@rosco.be
  Hilde Goovaerts 015/29.30.27
 

E-mail 

h.goovaerts@rosco.be 

 

Fax 

015/29.30.28 

 

 DIRECTIE
 AFGEVAARDIGD BESTUURDER Ellen Rosiers
  E-mail e.rosiers@rosco.be

 

Fax 

015/45.91.34

 

 

 

ALGEMEEN DIRECTEUR Danny Brabants 015/45.91.39
  E-mail d.brabants@rosco.be
  Fax  015/45.91.34